create a website for free

© Copyright 2017 Mobirise - All Rights Reserved

TIAMO

Lišky plyšové

Mobirise

Plyšák ježek 18cm

    kód / code: 9660
    
  Plyšová hračka ježek je heboučká a krásná. Vaše děťátko si ji             zamiluje, jak na spaní, tak na cesty, nebo na návštěvu, prostě           bude muset všude s vámi. Ježeček má 18cm.
    

Mobirise

Plyšák ježek 30cm

    kód / code: 9661
    
    Plyšová hračka ježek je heboučká a krásná. Vaše děťátko si ji             zamiluje, jak na spaní, tak na cesty, nebo na návštěvu, prostě           bude muset všude s vámi. Ježeček má 30cm.   

Mobirise

Hrající ježek 

    kód / code: 9662
    
   Plyšový hrající ježek, holandské značky Tiamo. Jemná hudební        melodie hračky pomáhá dítě ukonejšit. Pomocí všitých šňůrek (na    hlavě ježka) hračku jednoduše připevníte na kočárek, postýlku,          autosedačku apd.. Po zatáhnutí za kroužek (umístěný mezi                nožičkama) ježek zahraje ukolébavku. Vyroben z kvalitních                materiálů - velmi jemného plyše, příjemného na dotek.
    

Mobirise

Chtastící kroužek ježek

    kód / code: 9663
    
    Chrastící plyšový ježek kroužek. Plyšový ježek v kombinaci s             průhledným kroužkem, ve kterém chrastí barevné kuličky, zabaví     Vaše miminko. Chrastítko je snadno uchopitelné dětskou                   ručičkou a chrastění kuliček vprůhledném kroužku vykouzlí               dětský úsměv.
    

Mobirise

Kolotoč ježci

    kód / code: 9664
    
    Hudební kolotoč na postýlku s plyšovými závěsnými hračkami z       kolekce Ježek, holandské značky Tiamo. Hračka určená                     nejmenším miminkům, k umístění na postýlku. Melodie                       hudebního kolotoče miminko uklidňuje a pomáhá jej uspat.               Plyšové hračky lze prát v pračce do 40°C.
    

Mobirise

Vibrační ježek

    kód / code: 9665
    
    Plyšová závěsná hračka s vibrací z kolekce ježci, holandské               značky Tiamo. Roztomilá hračka, díky které bude Vaše miminko         objevovat pestrý svět kolem sebe. Po zatáhnutí za hračku tučňák     vibruje. Vyroben z jemného plyše, velmi příjemného na dotek a         opatřen praktickým závěsným klipem, díky kterému jej jednoduše     připevníte ke kočárku, postýlce či autosedačce "vajíčko".
    

Mobirise

Muchláček ježek

    kód / code: 9666
    
    Muchláček se stane prvním věrným kamarádem vašeho miminka.     Bude mu dělat společnost v kočárku, postýlce, ale i na cestách.       Muchláček zabaví a napomůže v rozvoji jeho jemné motoriky.           Vhodné od narození. Lze prát v pračce na 30°C.