html5 templates

© Copyright 2017 Mobirise - All Rights Reserved

TIAMO

Miffi safari mint

Mobirise

Chratící plyšový zajíček kroužek MINT

  kód / code: 9670
    
  TIAMO Miffy Chrastící plyšový zajíček kroužek. Plyšový zajíček v       kombinaci s průhledným kroužkem, ve kterém chrastí barevné         kuličky, zabaví Vaše miminko. Chrastítko je snadno uchopitelné         dětskou ručičkou a chrastění kuliček vprůhledném kroužku               vykouzlí dětský úsměv.
    

Mobirise

Plyšový zajíček točící se a hrající MINT

    kód / code: 407
    
    PlPlyšový hrající tučňák LOU-LOU holandské značky Tiamo.               Jemná hudební melodie hračky pomáhá dítě ukonejšit. •pomocí       všitých šňůrek (na hlavě tučňáka) hračku jednoduše připevníte         na kočárek, postýlku, autosedačku apd., •po zatáhnutí za kroužek     (umístěný mezi nožičkama) tučňák zahraje ukolébavku, •vyroben     z kvalitních materiálů - velmi jemného plyše, příjemného na               dotek..   

Mobirise

Plyšový zajíček hrající

    kód / code: 408
    
   Plyšová hrající hračka pro děti od narození. Velká a měkká plyšová    hračka na hraní. Závěsná hračka vhodná na postýlku, kočárek či      autosedačku. Po natažení hraje melodii
   Jednoduché připevnění pomocí tkalounu.
    

Mobirise

Chrastící zajíček s dřevěným kroužkem

    kód / code: 411
    
    Měkký plyšový chrastící zajíček na hraní s dřevěným kroužkem         krásně padne do dětské ručičky. Může ho mís s sebou všude, jak       do postýlky, tak na cesty.
    

Mobirise

Plyšový vibrující zajíček - klip

    kód / code: 412
    
   TIAMO Miffy Plyšový vibrující zajíček klip. Roztomilá vibrující              hračka upoutá pozornost vašeho děťátka. Lze ji připevnit na              postýlku, ohrádku, kočárek nebo autosedačku. Vhodné od                  narození.
    

Mobirise

Klip na dudlík zajíček MINT

    kód / code: 413
    
    Klip na dudlík se zajíčkem. Slouží k uchycení dudlíku na oděv             miminka a brání ztrátě či ušpinění dudlíku. Příjemný heboučký           plyš. Vyrobeno z kvalitních materiálů vhodných pro děti. Vhodné     pro děti od narození.
    

Mobirise

Plyšový muchláček zajíček MINT

    kód / code: 414
    
    Muchláček se stane prvním věrným kamarádem vašeho miminka.     Bude mu dělat společnost v kočárku, postýlce, ale i na cestách.       Muchláček zabaví a napomůže v rozvoji jeho jemné motoriky.           Vhodné od narození. Lze prát v pračce na 30°C.
    

Mobirise

Plyšový šustící muchláček zajíček mint

    kód / code: 415
    
    Tiamo šustící muchláček zajíček. Šustící zajíček je příjemná               mazlící plyšová hračka pro děti od narození. Muchláček z plyše         kombinovaného jemným úpletem příjemným na dotek. Přátelská     tvář zpříjemní usínání nebo cestování s miminkem. Lze prát               ručně na 30°C
    

Mobirise

Plyšový řetěz zajíčci MINT

    kód / code: 417
    
    Veselá hračka na autosedačku se spoustou aktivit, která vaše           miminko zabaví během cestování v autě. Lze ji připevnit i na             kočárek. Vhodné od narození. Lze prát na 30°C.
    

Mobirise

Plyšová hrající hvězda zajíček mint

    kód / code: 418
    
    Plyšová hrající hračka pro děti od narození. Velká a měkká                   plyšová hračka na hraní. Závěsná hračka vhodná na postýlku,           kočárek či autosedačku. Po natažení hraje melodii.
    Jednoduché připevnění pomocí tkalounu.
    

Mobirise

Plyšová spirála zajíčci MINT

    kód / code: 419
    
    TIAMO Miffy Plyšová spirála zajíčci. Měkká hračka pro uchycení         na dětskou postýlku, autosedačku, madlo kočárku apod. Tři               plyšové hračky: zajíček, míček, koník nabízí vizuální, sluchové a         hmatové podněty. Rozvíjí jemnou motoriku a smysly dítěte.               Součástí je nerozbitné zrcátko a chrastítko. Lze prát v pračce do       40°C.
    

Mobirise

LUXUSNÍ plyšový kolotoč zajíčci MINT

    kód / code: 420
    
    TIAMO Miffy Plyšový kolotoč zajíčci. Roztomilé plyšové hračky z         kolekce Miffy Mint a příjemný zvuk ukolébavky utiší miminko před     spánkem a zpříjemní mu první chvíle v postýlce. Jednoduché           upnutí na bok dětské postýlky. Plyšové hračky lze prát v pračce       do 40°C.
 .
    

Mobirise

Plyšový kolotoč zajíčci MINT

    kód / code: 421
    
    TIAMO Miffy Plyšový kolotoč zajíčci. Roztomilé plyšové hračky z         kolekce Miffy Mint a příjemný zvuk ukolébavky utiší miminko před     spánkem a zpříjemní mu první chvíle v postýlce. Jednoduché           upnutí na bok dětské postýlky. Plyšové hračky lze prát v pračce       do 40°C.
 
    

Mobirise

Plyšová hrající deka s hrazdičkou MINT

    kód / code: 423
    
    Hrací deka pomáhá v rozvoji smyslů dítěte, pomocí zavěšených       hraček, imitace zrcátek, chrastítek, barevných figurek, které dítě       sleduje. Také podporuje koordinaci hmatové, zrakové a sluchové       koordinace.